Lista aktualności Lista aktualności

Powrót

Turniej Halowej Piłki Nożnej o „Puchar Dyrektora RDLP w Szczecinie – Karwin 2015”

Turniej Halowej Piłki Nożnej o „Puchar Dyrektora RDLP w Szczecinie – Karwin 2015”

W dniu 18.04.2015 r. w Drezdenku odbył się turniej w piłce nożnej o Puchar Dyrektora RDLP w Szczecinie.

Drużyna Nadleśnictwa Dębno po wygraniu eliminacji w grupie południowej przystąpiła do turnieju finałowego z chęcią przynajmniej powtórzenia wyniku z zeszłego roku ( drugie miejsce).

Przeciwnikami naszej drużyny w grupie drugiej były drużyny: RDLP Szczecin, Nadleśnictwa Smolarz i Nadleśnictwa Międzyzdroje.

Wyniki:

Dębno – RDLP Szczecin: 1:1

Dębno – Smolarz 4:0

Dębno – Międzyzdroje 4:0

Po wygraniu grupy II, drużyna przystąpiła do meczu półfinałowego z drużyną z Międzyrzecza.  Miał to być rewanż za eliminacje, w których nasza drużyna pokonała Międzyrzecz 5:1. Tym razem też okazaliśmy się lepsi. Po ciężkiej i wyrównanej walce pokonaliśmy kolegów z Międzyrzecza 1:0.

Przyszedł czas na finał, czyli powtórkę z poprzedniego roku, po raz kolejny spotkaliśmy się z drużyną Nadleśnictwa Kliniska. W tym roku jednak to my zdobyliśmy tytuł pokonując kolegów z Nadleśnictwa Kliniska 1:0. Radość ze zdobytego trofeum była wielka. Oprócz Pucharu za zwycięstwo miano najlepszego bramkarza turnieju otrzymał zawodnik naszej drużyny – Łukasz Baniewicz.  Zawody zorganizowane były w sposób perfekcyjny, za co dziękujemy gospodarzom. W tym miejscu należy też wspomnieć o wspaniałym dopingu jaki stworzyli nasi kibice, wspierając nas w trudnych momentach oraz tworząc niezapomnianą atmosferę sportowego święta.